Search Engıne Optımızatıon

Reklam bedellerinizi düşürmenize organik trafik ile yardımcı oluyoruz.

SEO için yerinde optimizasyon, web sitenizin kurulduğu temeldir. Arama için optimize edilmiş bir web sitesine sahip olmak, organik arama sonuçları oluşturmanın ve işletmenizi büyütmenin ilk adımıdır. SEO sürecimiz ile mevcut web sitenizin bir denetimiyle başlar ve önemli konuları ve iyileştirme alanlarını belirliyoruz.


SEO Hizmetlerimiz:

  • Link Yapılandırma

Saygın web sitelerinden yüksek kaliteli ve etkileyici geri dönüşler almanızı sağlıyoruz.

  • Web sitenizin sayfa içi denetimi

404 hata sayfası, dahili bağlantı, 301 yönlendirmesi, sayfa hızı, meta başlıkları ve açıklamaları, mobil optimizasyon, HTML, harici bağlantılar, içerik, Google algoritması cezaları ve mobil optimizasyon dahil olmak üzere önemli faktörlerin bir denetimini inceler ve sunarız.

  • Anahtar kelime analizi

Hedeflemek için doğru anahtar kelimeleri bulmak, dijital pazarlama ve SEO’daki en önemli adımlardan biridir. Markanız için en yüksek aramayı üreten olası en iyi anahtar kelimeleri ve anahtar kelime gruplarını araştırıp tanımlarız.

  • Rekabet Analizi

Rakiplerinizin dijital alanda ne yaptığını analiz etmek için yazılımı kullanıyoruz. Belirli markaları, içerik pazarlamasında yer alıp almadıklarını, nereye geri döndüklerini ve hangi anahtar kelimeleri hedeflediklerini gösteriyoruz.

  • İçerik planlama

İçerik optimizasyonu, başarı için hayati önem taşımaktadır. Yalnızca müşterileriniz için değerli olmayacak, aynı zamanda arama görünürlüğünüzü artırmaya yardımcı olacak harika içerikler oluşturmanıza yardımcı oluyoruz.

  • Strateji ve Yürütme

Bir plan hazırlıyoruz ve yürütmek için ekibinizle birlikte çalışıyoruz. İçerik oluşturmadan yerinde arama optimizasyonuna. Web sitenizin SEO için en iyi uygulamaları izlediğinden emin oluyoruz ve devam eden başarı için temel oluşturuyoruz.

 

Diğer servislerimize göz atın.