Sosyal Medya Yönetimi

Markanızı hikayesini sosyal kanallardan anlatmanıza yardımcı oluyoruz.

Sosyal medya yönetimi sadece içerik yayınlamaktan çok daha fazlasıdır. Markaların hikayelerini anlatması  ve kitleleriyle iletişim kurmaları için bu kanallar günümüz şartlarında en önemli yoldur. H2O mevcut ekibinizin bir uzantısı gibi hareket eder ve kitlenize daha derin bir düzeyde ulaşmak için bir strateji oluşturur.


Sosyal Medya Hizmetlerimiz

Sosyal Medya Reklamcılığı

Sosyal Medyada markanızı tanıtmak, hedef kitlenize ulaşmak için, markanızın sosyal medya yüzünün belirlenmesinde, sosyal medya reklamcılığında marka dilinizin oluşturulmasında, ürün bazlı reklam içerikleri ve promosyonları üretmenizde Sosyal medya analizlerinizin düzenli olarak yapılmasında ve bütçenizin doğru kanalda yönetilmesinde ve bunlar için en önemli faktör reklamlarınızın optimizasyonunda H2O size bütüncül çözümler Sunar

Sosyal Medya İçerik Yönetimi

Sosyal medya içerikleri yönetimin önemli kısımlarından birisidir. Kitlenizle etkileşim kurmak için değerli ve şaşırtıcı içerik yayınlamanız gerekir. Hikayenizi anlatan ve sosyal medyada izleyicilerinizle etkileşim kuracak tasarım sistemleri ve varlıklar yaratarak markalara yardımcı oluyoruz.

  • Fotoğraflar: Kitlenizle paylaşmak istediğiniz fotoğrafları sizin için oluşturabilir, sizden gelenleri düzenleyebiliriz.İçeriği nasıl yayınlayacağımız ve sizi en iyi yansıtan içeriği bulmak için sizinle ortak çalışıyoruz
  • Hikayeler:  Hikayeler, müşterilerinizle etkileşimde bulunmanın yanı sıra harekete geçirici mesajlar sunmanın harika bir yoludur. Marka ve ilgi çekici hikayeler yayınlamak için şablonlar oluşturuyoruz.
  • Facebook Yönetimi: H2O markanız için harika içerikler oluşturacak ve tüm sosyal kanallarınıza dağıtacaktır. Her içerik parçası bu belirli kanal için optimize edilmiştir. Facebook’a blog gönderileri, fotoğraflar, videolar ve diğer varlıkları yayınlıyoruz.
  • Günlük Etkileşim: Katılım, sosyal medyanın büyük bir parçasıdır. İçerikleri yalnızca hesaplarınıza göndermeyeceğiz, aynı zamanda doğrudan Mesajlar gibi yorum yapan ve yanıtlayan takipçilerinizle de iletişime geçeceğiz.
  • Video Varlıkları: H2O, zaten sahip olduğunuz veya markanız için yeni öğeler üreten video içeriğini kullanabilir. Burada prodüksiyon üzerindeki uzmanlığımız ile hedefiniz doğrultusunda size yaratıcı çözümler sunuyoruz.

Diğer servislerimize göz atın.